Wykładanie towaru - Tychy

Wykładanie towaru

Miasto: Ogłoszenia Tychy, Region: Lubelskie

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, będącego liderem na europejskim rynku artykułów dla zwierząt, poszukujemy kandydatów do pracy przy wykładaniu towaru.

Miejsce pracy: Tychy

Oczekujemy:

• Entuzjazmu i chęci do pracy.
• Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.
• Zaangażowania.
• Dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

• Wykładanie i przekładanie towaru.
• Dbanie o prawidłową ekspozycję asortymentu.
• Prace magazynowe i logistyczne.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
• Elastyczny grafik.
• Stawkę godzinową: 17,50 zł brutto
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Pracę w kilkunastoosobowym zespole.
• Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.
• Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.
• Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: zgloszenia@issp.pl z dopiskiem wykładanie towaru - Tychy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o. o. oraz ISSP UA Sp. z o. o.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o. o.