Blacharz warsztatowy - Cynkarz - Tychy

Blacharz warsztatowy - Cynkarz

Miasto: Ogłoszenia Tychy, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:

wykonywanie podstawowych operacji blacharskich: trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, spawanie elementów, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, uszczelnianie itp.
wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą
montowanie rynien i rur spustowych
wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia)

Wymagania:

minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy
bardzo dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości
dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy
znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą)

Mile widziane:

umiejętność lutowania palnikiem (cynk) i spawania
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
konkurencyjne wynagrodzenie wraz z opłatą wszystkich składek, ZUS, itp.
bezpłatne zakwaterowanie
opiekę zdalnego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem poprzez link http://hrbc.es-candidate.com/application/form/240639/1835/

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)\".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)\".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Autor ogłoszenia

Interimax

Telefon: +48 12 379 39 93

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Blacharz warsztatowy - Cynkarz