Praca na Stanowisku- Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych - Sosnowiec

Praca na Stanowisku- Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Miasto: Ogłoszenia Sosnowiec, Region: Lubelskie

Wymagania:
-wykształcenie min średnie,
-doświadczenie w sprzedaży kredytów gotówkowych,
-dobra organizacja pracy,
-Umiejętność pracy w zespole,
-otwartość na nowe wyzwania,
-determinacja w realizacji celów,

Obowiązki:
-aktywne pozyskiwanie klientów,
-utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
-wykonywanie założonych planów miesięcznych,

Oferujemy:
-forma zatrudnienia: umowa o pracę,
-samochód służbowy,
-jasno określona ścieżkę kariery,
-programy motywacyjne,
-kompleksowy pakiet szkoleń wdrażający do pracy,
-pracę od poniedziałku do piątku,

Opis dodatkowy:
Dołącz do renomowanego najstarszego komercyjnego Banku w Polsce!!!

Cv wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres mailowy dawid.nowak@rotsa.pl

Autor ogłoszenia

Rotsa Sales Direct sp. z o.o.

Telefon: 606209447

ZdjęciaZdjecia - Praca na Stanowisku- Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych