KOORDYNATOR USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH z orzeczeniem - Sosnowiec

KOORDYNATOR USŁUG CZYSTOŚCIOWYCH z orzeczeniem

Miasto: Ogłoszenia Sosnowiec, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: woj. Ślaskie i Sosnowiec

Opis stanowiska:

- Zarządzanie i koordynowanie pracy personelu sprzątającego

- Monitorowanie jakości wykonywanych usług czystościowych

- Pozyskiwanie nowych Kontrahentów

Od kandydatów oczekujemy:

- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności I lub II grupa

- Wykształcenie średnie

- Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu

- Samodyscyplina i dobra organizacja pracy, także pod presją czasu

- Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

- Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:
- Pracę w dużej firmie z wieloletnim doświadczeniem,

- Umowę o pracę,

- Miłą atmosferę pracy

- Samochód służbowy i telefon
Kontakt:
A-Trybut Optymalizacja Zatrudnienia:
Prosimy o przesyłanie CV na adres:
a.bielicka@a-trybut.eu (w tytule wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska, a w treści maila posiadany stopień niepełnosprawności)