dam pracę- administrator sieci - Sosnowiec

dam pracę- administrator sieci

Miasto: Ogłoszenia Sosnowiec, Region: Lubelskie

CENTRUM OCHRONY SECURITY w Sosnowcu zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: ADMINISTRATOR SIECI.
Zakres obowiązków: - Administrowanie siecią i systemami informatycznymi. - Helpdesk dla pracowników firmy. - Bieżące utrzymanie stacji roboczych. - Utrzymanie infrastruktury sieciowej.

Wymagania: - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - wiedza nt. zagadnień sieci LAN, WAN i bezpieczeństwa oraz systemów operacyjnych Linux, Windows. - mile widziane doświadczenie w konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych: routerów, firewall.

Oferujemy: - Pracę w dużej firmie z wieloletnim doświadczeniem, - Umowę o pracę, - Miłą atmosferę pracy.

Kontakt: 032 750 30 82
e-mail : a.zieba @centros.pl

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: a.zieba@centros.pl
(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie maila)

Autor ogłoszenia

Zięba Aneta

Telefon: 032 750 30 82