Operator Procesów Produkcyjnych - Sosnowiec

Operator Procesów Produkcyjnych

Miasto: Ogłoszenia Sosnowiec, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref. OPP/8207

Najważniejsze obowiązki:

- kontrola i nadzór procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi klienta,
- obsługa robotów przemysłowych,
- realizacja przezbrojeń linii produkcyjnej,
- kontrola pracowników, raportowanie wyników pracy,
- odpowiedzialność za uzupełnianie materiałów na produkcję w systemie Kanban.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
- 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z firmie z branży automotive,
- umiejętność obsługi robotów (ABB, Fanuc, Reis),
- znajomość podstaw mechaniki i automatyki przemysłowej,
- znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (5W, burza mózgów, diagram Ishikawy),
- znajomość zagadnień z zakresu 5S, Kanban, IATF,
- chęć poszerzania własnej wiedzy,
- gotowość do nauki,
- komunikatywność.

Mile widziane:
- znajomość systemów wizyjnych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży automotive,
- kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Talent Partners

Telefon: 323071700

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator Procesów Produkcyjnych