Pracownik Pomiarowy - Sosnowiec

Pracownik Pomiarowy

Miasto: Ogłoszenia Sosnowiec, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta firmy geodezyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec i powiat sosnowiecki
Nr ref.: POM/09/09

Zadania:
stabilizacja palików i ich opis według zaleceń geodety,
prace związane z tyczeniem,
tyczenie punktów i ich wznawianie,
odkopywanie, zakopywanie i stabilizacja znaków geodezyjnych,
pomoc w prowadzeniu specjalistycznego sprzętu geofizycznego na podstawie szkiców dojazdów i przesunięć,
ustawianie i poziomowanie teodolitów i niwelatorów, ustawianie i trzymanie w prawidłowej pozycji pryzmatów, łat, tyczek, a także posługiwanie się innymi narzędziami stosowanymi w pracach polowych (np. linka pomiarowa, siekierka, kilof, łopatka itp.),
odpowiedzialność i dbałość za należytą obsługę powierzonego sprzętu,
odpowiedzialność za prawidłowe wytyczanie i wznawianie punktów,
dbałość o dobro Spółki, ochronę jej mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę,
wykonywanie powierzonych zadań i czynności zgodnie z przepisami BHP.
Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe,
zaświadczenie o niekaralności,
prawo jazdy,
obowiązkowość i dokładność.
dobra kondycja

Oferujemy:
pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres dwóch tygodni (05.10.2009 – 16.10.2009) z możliwością przedłużenia,
pracę w miłej atmosferze w godzinach od 7 do 17.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „POM/09/09”.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Agencja doradztwa personalnego (sygnatura 3970/2),
Agencja pracy tymczasowej (sygnatura 3970/3),
Agencja pośrednictwa pracy na terenie RP (sygnatura 3970/1a),
Agencja pośrednictwa do pracy za granicą (sygnatura 3970/1b),
Agencja poradnictwa zawodowego (sygnatura 3970/4).