Doradca Finansowy - Sosnowiec

Doradca Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Sosnowiec, Region: Lubelskie

OPIS STANOWISKA: Główne zadania będą obejmować aktywną sprzedaż produktów proponowanych przez firmę w oparciu o identyfikację potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo, dobór optymalnych rozwiązań związanych z zarządzaniem aktywami oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami. JEŻELI: • Masz doświadczenie w aktywnej, mobilnej sprzedaży; • Interesują Cię przede wszystkim konkretne osiągnięcia i rezultaty; • Chcesz aby wyniki Twojej pracy w sposób bezpośredni przekładały się na Twoje finanse; • Rzetelnie przykładasz się do zadań i obowiązków; • Interesuje Cię rynek finansowy; •Szybko zdobywasz potrzebne Ci informacje i kontakty; • Łatwo przyswajasz wiedzę… DOŁĄCZ DO NAS OFERUJEMY: • Pełen pakiet szkoleń i wsparcie kadry zarządzającej; • Współpracę na jasnych i czytelnych zasadach; • Starannie zaplanowane wdrożenie, rozwój i awans zawodowy; • Konkurencyjną i bogatą ofertę produktową dla klientów indywidualnych i firmowych; • Atrakcyjny, wieloskładnikowy system wynagrodzeń; • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego innowacyjnego Oddziału w Sosnowcu; • Prestiżowe biuro w centrum Sosnowca; • Elastyczne warunki współpracy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: dominika.zbieg@aegonpolska.pl Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Autor ogłoszenia

Dominika Zbieg

Telefon: 504205638