Zastępca kierownika ds. sprzedaży samochodów - Rybnik

Zastępca kierownika ds. sprzedaży samochodów

Miasto: Ogłoszenia Rybnik, Region: Lubelskie

Stawowy Sp. z o. o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 20-letnie doświadczenie, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club, wyróżniona licznymi nagrodami (DEALER ROKU 2015. Nagroda za największy wolumen sprzedaży w kredycie w 2015 roku. DEALER ROKU 2014. Dealer roku 2014 w sprzedaży kredytów samochodowych. Dyplom za najlepsze wyniki sprzedaży produktów Hyundai Finance w 2014 roku. Dealer Roku 2013 w sprzedaży leasingu. Region Śląski. Nagroda za największą sprzedaż w 2013 roku, w grupie B. itd) oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zastępca kierownika ds. sprzedaży samochodów (Rybnik)

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację miesięcznych planów sprzedaży, organizowanie prac na salonie oraz za pozyskiwanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Do obowiązków będzie należało także dbanie o utrzymanie wysokich standardów obsługi oraz inicjatywa i działania w obszarze marketingu. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, wysokiej dyscypliny, orientacji na realizację zamierzonego celu, dobrej organizacji, szybkości działania oraz zaangażowania.

Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba z wykształceniem średnim lub wyższym, z certyfikatami sprzedawcy samochodów. Oczekujemy popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży samochodów. Wymagamy prawa jazdy kategorii B oraz bardzo dobrej znajomości obsługi komputera. Ważnymi atutami są: bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne, wysoka komunikatywność, zdolności planistyczne, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, osobowość lidera.

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- długofalową współpracę
- szeroki wybór szkoleń
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w dynamicznym, młodym zespole

Prosimy o przesyłanie CV tylko jeśli wszystkie wymagania są spełnione.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail (w temacie wpisując nazwę stanowiska i lokalizację)
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

Stawowy Sp. z o.o.