Pracownik hali Rybnik - Rybnik

Pracownik hali Rybnik

Miasto: Ogłoszenia Rybnik, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hali
Miasto: Rybnik

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wykładanie towaru
- prace logistyczne,
- przenoszenie towaru,
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy fizycznej
- pełnoletność

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa zlecenie dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- stawka 15,75 brutto/h

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl lub o kontakt pod numerami telefonów: 71 750 77 65, 71 750 77 61

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.

Telefon: 717507765