Asystent ds. finansowych - RYBNIK - Rybnik

Asystent ds. finansowych - RYBNIK

Miasto: Ogłoszenia Rybnik, Region: Lubelskie

Stawowy Sp. z o. o. AUTORYZOWANY DEALER HYUNDAI (www.stawowy.hyundai.pl) firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadająca 20-letnie doświadczenie, należąca do elitarnego Hyundai Frontier Dealer Club, wyróżniona licznymi nagrodami (DEALER ROKU 2015. Nagroda za największy wolumen sprzedaży w kredycie w 2015 roku. DEALER ROKU 2014. Dealer roku 2014 w sprzedaży kredytów samochodowych. Dyplom za najlepsze wyniki sprzedaży produktów Hyundai Finance w 2014 roku. Dealer Roku 2013 w sprzedaży leasingu. Region Śląski. Nagroda za największą sprzedaż w 2013 roku, w grupie B. itd) oraz będąca liderem w Polsce Południowej w sprzedaży samochodów oraz obsłudze posprzedażnej w związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowego salonu i serwisu w Rybniku poszukuje kandydata na stanowisko:
Asystent ds. finansowych
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjno - biurową oraz za koordynowanie obiegu dokumentów między odziałam Spółki. Do obowiązków będzie należało także zawieranie polis ubezpieczeniowych i przyjmowanie wpłat gotówkowych. Dodatkowo osoba zatrudniona będzie wspierała Dział sprzedaży i marketingu w realizacji codziennych zadań. Stanowisko wymaga od potencjalnego kandydata samodzielności, skrupulatności, bardzo dobrej organizacji, wysokiej dyscypliny, szybkości działania oraz zaangażowania.
Wymagania: Poszukiwany kandydat to osoba do 30 roku życia z wykształceniem średnim lub wyższym; posiadający doświadczenie na podobnym stanowisku. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz prawa jazdy kategorii B. Ważnymi zaletami są: dokładność, sumienność, wysokie zdolności interpersonalne, dyspozycyjność oraz wysoka motywacja do pracy. Cenimy osoby pełne energii i chęci działania, które chętnie wychodzą z własną inicjatywą.

Oferujemy:
- długofalową współpracę
- stabilne zatrudnienie
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy
- pracę w dynamicznym, młodym zespole

Prosimy o przesyłanie CV tylko jeśli wszystkie wymagania są spełnione.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail (w temacie wpisując nazwę stanowiska i lokalizację)
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Autor ogłoszenia

STAWOWY SP. Z O.O.

Telefon: 338107788