Tokarz CNC - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Tokarz CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Tokarz CNC

Miejsce pracy: Niemcy - Schramberg

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC (bez programowania)
- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym
- samodzielne wprowadzenie korekt oraz wymiana narzędzi
- rodzaj sterowania: Sinumeric, Fanuc, Mazatrol

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia (stawka wyjściowa to €10,5 brutto + €40 nett diety dziennej)
- wygrodzenie na podstawie prawa niemieckiego
- pomagamy znaleźć zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/H/DE/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Tokarz CNC - niemieckie warunki zatrudnienia