Stolarz - monter - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Stolarz - monter - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Stolarz - monter

Miejsce pracy: Niemcy - Karlsbad

Zakres obowiązków:
- montaż mebli kuchennych

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim jak również świadectwo ukończenia szkoły) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: STOL-MONT/DE/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Stolarz - monter - niemieckie warunki zatrudnienia