Spawacz TIG/MAG - Racibórz

Spawacz TIG/MAG

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Wilstätt

Zakres obowiązków:
- spawanie metodą TIG/MAG (komponenty ze stali, aluminium, stali nierdzewnej) 1-10 mm
- spawanie wg. specyfikacji (rysunek techniczny/WPS)
- prace przygotowawcze
- kontrola gotowych produktów

Wymagania:
- ukończona szkoła w kierunku spawacz, spawacz profesjonalny, konstruktor mechaniczny lub w podobnym zawodzie
- niewymagany ważny certyfikat spawalniczy
- wieloletnie doświadczenie zawodowe będzie atutem
- gotowość do pracy na 2 zmiany
- znajomość j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym (dobre podstawy)

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony (40 godz. tygodniowo)
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: TIG/MAG/De/2018

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Spawacz TIG/MAG