Programista SPS/Elektryk - branża automotive - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Programista SPS/Elektryk - branża automotive - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Programista SPS/Elektryk - branża automotive

Miejsce pracy: Niemcy – ok. Stuttgartu

Zakres obowiązków:
- programowanie sterowników (sterowanie S7)
- programowanie i usuwanie błędów SPS
- wykonywanie regularnych przeglądów i pomiarów
- utrzymanie ruchu

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- doświadczenie w obsłudze programów SPS S7
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność czytania planów
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach austriackich
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe + diety
- 13 i 14 pensję (świąteczne i urlopowe)
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL-SPS/AUDI/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Programista SPS/Elektryk - branża automotive - austriackie warunki zatrudnienia