Pracownik produkcji - praca sezonowa (na 3-miesiące) - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Pracownik produkcji - praca sezonowa (na 3-miesiące) - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji - praca sezonowa (na 3-miesiące)

Miejsce pracy: Niemcy - Dahlenburg

Zakres obowiązków:
- mieszanie produktów pośrednich i końcowych zgodnie z recepturą czy instrukcją
- napełnianie gotowego produktu do odpowiedniego pojemnika
- układanie towaru na paletach

Wymagania:
- znajomość j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 zmiany)
- praca w zmiennych warunkach termicznych ( +/-)
- samochód na kontrakt

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach – na okres 3 miesiące
- pełny pakiet socjalny, (lekarz na miejscu)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: PP/DE/2018

Autor ogłoszenia

Euro Labora Sp.J.

Telefon: 730550034

ZdjęciaZdjecia - Pracownik produkcji - praca sezonowa (na 3-miesiące) - niemieckie warunki zatrudnienia