Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik pralni

Miejsce pracy: Niemcy - Bad Kreuznach

Zakres obowiązków:
- pranie, maglowanie, suszenie na odpowiednich maszynach
- pakowanie w jednorazowe torby, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność organizacji pracy własnej
- odpowiedzialność, sumienność

Mile widziane:
- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zapewniamy zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: profil@lupa-personal.de w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PRALNIA/DE/2018

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

ZdjęciaZdjecia - Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia