Pracownik biurowy/Doradca klienta - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Pracownik biurowy/Doradca klienta - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik biurowy/Doradca klienta

Miejsce pracy: Niemcy - Schlitz (Hessen)

Nr ref: BK/De/1/2017

Obowiązki:
- doradztwo i opieka nad klientem telefonicznie oraz mailowo
- opracowywanie zleceń w systemie ERP
- opracowywanie korespondencji zwrotnej oraz reklamacji
- komunikacja ze zleceniobiorcami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i piśmie
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze (użycie 10 palców)
- biegłość w obsłudze systemu ERP
- całkowita orientacja na klienta i serwis
- umiejętność pracy zespołowej oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: BK/De/1/2017

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

ZdjęciaZdjecia - Pracownik biurowy/Doradca klienta - niemieckie warunki zatrudnienia