Pracownica/Pracownik produkcji - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Pracownica/Pracownik produkcji - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownica/Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Niemcy – Salzwedel/Wustrow

Zakres obowiązków:
- praca przy produkcji elementów gumowych (m.in. uszczelek, wycieraczek do branży samochodowej)
- obsługa prostych maszyn
- kontrola jakości
- montaż detali

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Uwaga!
Możliwość wyjazdu w parach

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: PROD/DE/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Pracownica/Pracownik produkcji - niemieckie warunki zatrudnienia