pakowacz walizek - Racibórz

pakowacz walizek

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal Sp. z o.o.
(nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pomocnik do pakowania walizek
Miejsce pracy- rejon Dortmund
Opis stanowiska
- praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu walizek, toreb, portfeli itp.
Wymagania
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
Oferujemy
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy
- firma organizuje płatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem adres:
rekrutacja@danddpersonal.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie \"Pakowacz walizek\".

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji\"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

D&D Personal sp. z. o. o.

Telefon: 32 415 15 01