Operator tokarek CNC - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Operator tokarek CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator tokarek CNC

Miejsce pracy: Niemcy - Jena (Thüringen)

Nr ref: CNC/De/10/2017

Zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa nowoczesnych tokarek CNC
- obróbka zgodna z rysunkiem tech. przy zachowaniu norm tolerancji
- umiejętność samodzielnego ustawienia tokarki
- przygotowanie i dopasowanie programów CNC
- opanowanie podczas stosowania różnych środków pomiarowych oraz kontrolnych

Wymagania:
- wykształcenie w kierunku operatora obrabiarek skrawających lub w zawodzie pokrewnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w zakresie sterowania i programowania Sinumerik (Shop Turn) lub Fanuc
- umiejętność czytania rysunków konstrukcyjnych
- umiejętność samodzielnej i odpowiedzialnej pracy
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- interesujący i różnorodny zakres obowiązków w zakresie małych i dużych serii
- szeroki wybór materiałów i komponentów do pracy
- przyjemna atmosfera w ambitnym środowisku pracy
- krótka droga decyzyjna
- gotowość do pracy 2-zmianowej

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/De/10/2017

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

ZdjęciaZdjecia - Operator tokarek CNC - niemieckie warunki zatrudnienia