Operator maszyn CNC - niewymagana znajomość języka - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Operator maszyn CNC - niewymagana znajomość języka - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy - Northeim

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC

Wymagania:
- niewymagana znajomość jęzka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne/ukończony kurs
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV wraz ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2018

Autor ogłoszenia

Euro Labora Sp.J.

Telefon: 730550034

ZdjęciaZdjecia - Operator maszyn CNC - niewymagana znajomość języka - niemieckie warunki zatrudnienia