Operator krawędziarki - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Operator krawędziarki - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator krawędziarki

Miejsce pracy: Niemcy - Lennestadt

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa wycinarki laserowej
- kontrola jakości wykonywanych detali
- realizacja planów produkcyjnych

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku operator krawędziarki
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- bardzo dobra organizacja pracy
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/KRAW/DE/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Operator krawędziarki - niemieckie warunki zatrudnienia