Ślusarz/Spawacz - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Ślusarz/Spawacz - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) poszukuje OD ZARAZ pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
- różne prace ślusarskie oraz spawalnicze
- nadzór oraz kontrola nad prowadzonymi pracami
- umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie zawodowe lub techniczne
- mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
- doświadczenie w branży ślusarskiej oraz spawalniczej
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem– Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: SLU-SPAW/DE/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Ślusarz/Spawacz - niemieckie warunki zatrudnienia