Ślusarz - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Ślusarz - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy - Pliening

Zakres obowiązków:
- naprawy bieżące maszyn i urządzeń w firmie zajmującej się sprzedażą żwiru i piasku
- mile widziane umiejętności spawania (niewymagany certyfikat)
- prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, gięcie)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy profil@lupa-personal.de
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: SLU/DE/2019

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ślusarz - niemieckie warunki zatrudnienia