Ślusarz/Mechanik maszyn - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Ślusarz/Mechanik maszyn - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Ślusarz/Mechanik maszyn

Miejsce pracy: Niemcy – Neckarsulm

Przewidywany okres zatrudnienia: od 15.12.2016 do styczeń 2017

Zakres obowiązków:
- przebudowa linii produkcyjnej Audi
- naprawa i konserwacja części do maszyn
- obsługa maszyn ślusarskich

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- czytanie rysunku technicznego
- znajomość hydrauliki i pneumatyki
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Mile widziane:
- umiejętność spawania
- grupy 2-3 osobowe

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- jednorazowy dodatek na paliwo
- pracę w godzinach nadliczbowych
- 13 i 14 pensję (urlopowe i świąteczne)
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ŚLU/MECH-MASZ-A/AT/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Ślusarz/Mechanik maszyn - austriackie warunki zatrudnienia