Mechanik samochodów ciężarowych - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Mechanik samochodów ciężarowych - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Niemcy – Deisslingen

Zakres obowiązków:
- serwis i naprawa ciągników samochodowych (m.in. Mercedes-Benz, IVECO, DAF)
- wymiana płynów eksploatacyjnych (chłodniczych, olej silnikowy, płyn hamulcowy)
- pomiar emisji spalin
- wymiana wadliwych części

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zapewnione zakwaterowanie (opłacone przez pracodawcę)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: LKW/DE/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Mechanik samochodów ciężarowych - niemieckie warunki zatrudnienia