Mechanik pojazdów samochodowych - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Mechanik pojazdów samochodowych - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Niemcy - München

Zakres obowiązków:
- konserwacja
- naprawa pojazdów samochodowych
- wymiana opon

Wymagania:
- doświadczenie w branży
- wykształcenie kierunkowe
- podstawowa znajomość j. niemieckiego (przede wszystkim umiejętność rozumienia poleceń)
- prawo jazdy (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dopłata do mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: Mech/De/3/2018

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

ZdjęciaZdjecia - Mechanik pojazdów samochodowych - niemieckie warunki zatrudnienia