Laminiarz/Formierz Tworzyw Sztucznych - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Laminiarz/Formierz Tworzyw Sztucznych - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Laminiarz/Formierz Tworzyw Sztucznych

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
- praca przy produkcji łopat do wiatraków lub wyrobów dla przemysłu lotniczego
- pokrywanie łopat wirnikowych kafelkami z tworzyw sztucznych
- praca przy budowie jachtów, łodzi
- laminowanie elementów do turbin wiatrowych
- praca z żywicą poliestrową, epoksydową, z włóknem szklanym

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- wykształcenie zawodowe jako malarz, lakiernik, stolarz lub doświadczenie jako laminator, budowa statków
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- zdolności manualne, zainteresowania techniczne
- doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych
- znajomość laminowania i pracy z żywicą epoksydową
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- umowe na pełnym etacie na czas nieokreślony
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać na adres niemcy@euro-labora.com swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: LAM/DE/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Laminiarz/Formierz Tworzyw Sztucznych - niemieckie warunki zatrudnienia