Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik

Miejsce pracy: Lörrach (Baden-Württemberg)

Nr ref: KfzKierDe/1/2017

Zakres obowiązków:
- najważniejszy cel to długofalowe i trwałe zadowolenie klientów
- gwarancja płynności wewnętrznych procesów oraz standardów jakości
- fachowa obsługa oraz wsparcie naszych pracowników oraz uczniów
- prowadzenie pracowników zorientowane na sukces oraz motywację do pracy
- doradztwo dla pracowników oraz kierownictwa firmy w kwestiach technicznych oraz propozycji polepszenia sprawności codziennej działalności

Wymagania:
- ukończone studia na kierunku technik/mechanik, egzamin mistrzowski
- pierwsze doświadczenie w zarządzaniu
- chęć do częstych kontaktów z klientami, empatia oraz zadowolenie ze współpracy z klientami
- znajomość rynku marek VW oraz Audi dodatkowymi atutami
- znajomość j. niemieckiego na dobrym poziomie

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KfzMech/De/1/2017

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

ZdjęciaZdjecia - Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik - niemieckie warunki zatrudnienia