Hydraulik - Racibórz

Hydraulik

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy – Baden- Württenberg

Zadania:
- montaż instalacji wewnętrznych wodociągowych i kanalizacyjnych
- montaż/ wymiana wszelkich urządzeń sanitarnych (biały montaż)
- wymiana instalacji i urządzeń centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- wykształcenie w zawodzie hydraulika
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym / dobrym
- samodzielna organizacja pracy
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV/ Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: HLS/DE/2015

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Hydraulik