Elektryk,mechanik utrzymania ruchu Niemcy - Racibórz

Elektryk,mechanik utrzymania ruchu Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Dla niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko elektryk, mechanik utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży mięsnej.

Opis stanowiska
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki;
- wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych;
- zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej maszyn;
- naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń.

Wymagania
- wykształcenie techniczne (preferowane kierunki związane z automatyką,elektryką, elektroniką, mechatroniką);
- biegła znajomość języka niemieckiego jest wymogiem koniecznym;
- doświadczenie zawodowe min. 2 lata.

Oferujemy
- 10 Euro/h netto;
- zatrudnienie o pracę na warunkach niemieckich;
- kontrakt minimum 6 miesięcy;
- płatny urlop wypoczynkowy;
- zakwaterowanie.

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres:
raciborz@silesiapersonal.pl 324151501
gliwice@silesiapersonal.pl 323303671
opole@silesiapersonal.pl 774548850

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\".