Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy – Reutlingen/Rommelsbach

Zakres obowiązków:
- wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia
- prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli
- wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych

Wymagania:
- dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/DE/2018

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk - niemieckie warunki zatrudnienia