Doradca serwisowy - niemieckie warunki zatrudnienia - Racibórz

Doradca serwisowy - niemieckie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Doradca serwisowy

Miejsce pracy: Lörrach (Baden-Württemberg)

Nr ref: KfzDS/De/1/2017

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa klientów na wszystkich stopniach serwisowania pojazdów od rozpoczęcia dialogu z klientem po zwrot pojazdu klientowi
- aktywna promocja serwisu oraz usług z zakresu naprawy pojazdów zgodnie z życzeniami klientów
- rekomendacje napraw, obsługa klientów w zakresie wszystkich pytań dotyczących serwisu, techniki stosowanej przy dokonywaniu napraw pojazdów oraz rentowności
- koordynacja przeprowadzanych napraw
- sporządzanie kalkulacji kosztów oraz prowadzonych rozmów dot. promocji sprzedaży akcesorii, części
- kontrola wszystkich występujących prac w zakresie napraw, konserwacji oraz pielęgnacji

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe w wymaganym kierunku wraz z doświadczeniem zawodowym
- szeroka orientacja na klienta oraz serwis
- przyjemność z nawiązywania nowych relacji z klientami, empatia oraz zadowolenie ze współpracy z klientami
- dobra znajomość branży handlowej będzie atutem
- idealne byłoby wykształcenie w kierunku atestowanego automobilnego doradcy serwiswoego
- znajomość j. niemieckiego na dobrym poziomie

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KfzDS/De/1/2017

Autor ogłoszenia

Lupa Personal

ZdjęciaZdjecia - Doradca serwisowy - niemieckie warunki zatrudnienia