Brygadzista Niemcy - Racibórz

Brygadzista Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje osoby zainteresowanej pracą w charakterze brygadzisty w Niemczech

Miejsce pracy- Niemcy
Okres zatrudnienia- praca na stałe

Opis stanowiska:
- organizowanie, planowanie i kontrola procesu produkcyjnego na zmianie
- dbanie o terminowość, efektywność oraz jakość pracy
- nadzór nad grupą podległych pracowników
- czuwanie nad wdrożeniem pracowników w nowe obowiązki
- praca na magazynie

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie związane z komisjonowaniem towarów
- znajomość pracy w systemie pick by voice
- umiejętność obsługi wózków akumulatorowych

Oferujemy
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
j.dlugosz@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie \"BRYGADZISTA\".

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji\" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

D&D Personal

Telefon: 324151501