Brygadzista - Racibórz

Brygadzista

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Dla niemieckiego Klienta do Zakładów Mięsnych poszukujemy osoby na stanowisko:

BRYGADZISTA LINII PRODUKCYJNEJ

miejsce pracy: Möckmühl, Niemcy

WYMAGANIA
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty na linii produkcyjnej
- Mile widziane doświadczenie w przemyśle mięsnym
- Doświadczenie w nadzorowaniu pracy grupy osób
- Odpowiedzialność oraz elastyczność

OBOWIĄZKI
- Nadzorowanie i kierowanie grupy pracowników
- Planowanie pracy
- Odpowiedzialność za komunikację między pracownikami a Firmą/biurem
- Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
- Sprawowanie nadzoru nad maszynami i urządzeniami wykorzystywanymi w procesach produkcji

OFERUJEMY
- Zatrudnienie na warunkach niemieckich
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Płatne urlopy wypoczynkowe
- Kontrakt minimum 6 miesięcy
- 1200€/netto

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Racibórz 324151501 raciborz@silesiapersonal.pl
Ptakowice 323303671 gliwice@silesiapersonal.pl
Opole 774548850 opole@silesiapersonal.pl