Operator maszyn CNC - holenderskie warunki zatrudnienia - Racibórz

Operator maszyn CNC - holenderskie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC (frezarek lub tokarek)
- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym
- samodzielne wprowadzenie korekt oraz wymiana narzędzi

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- znajomość sterowań: Heidenhain i Fanuc
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
- umiejętność programowania

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/NL/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Operator maszyn CNC - holenderskie warunki zatrudnienia