Operator żurawia wieżowego - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Operator żurawia wieżowego - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator żurawia wieżowego

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- obsługa żurawia

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
- uprawnienia do obsługi żurawia
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
- austriackie uprawnienia na dźwig

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- zakwaterowanie
- świąteczne i urlopowe
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim oraz uprawnienia ) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: OŻ/AT/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Operator żurawia wieżowego - austriackie warunki zatrudnienia