Monter Wentylacji i Klimatyzacji austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Monter Wentylacji i Klimatyzacji austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:
Monter Wentylacji i Klimatyzacji
Miejsce pracy: Austria- Wiedeń, Graz, Linz, Salzburg, Tirol
Zakres obowiązków:

- montaż wentylacji i klimatyzacji w obiektach przemysłowych.
Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach austriackich;
- pełny pakiet socjalny;
- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja - urlopowe świąteczne);
- bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie się z przełożonym)
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ?Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com
W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny MW/AT

Autor ogłoszenia

Euro-labora

Telefon: 327010233