Kafelkarz/Glazurnik - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Kafelkarz/Glazurnik - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Kafelkarz/Glazurnik

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- układanie płytek różnego rodzaju
- przygotowywanie powierzchni (równanie poziomu ścian i podłóg)
- fugowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach austriackich
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja - urlopowe świąteczne)
- pełen pakiet socjalny

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- duże doświadczenia na w/w stanowisku
- własne narzędzia
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com, w temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: KAF/AT/2018

Autor ogłoszenia

Euro Labora Sp.J.

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Kafelkarz/Glazurnik - austriackie warunki zatrudnienia