Kafelkarz - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Kafelkarz - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Kafelkarz

Miejsce pracy: Austria – Tyrol

Zakres obowiązków:
- układanie płytek wielkoformatowych (np. 60x60, 60x20)

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenia na w/w stanowisku
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)

Mile widziane:
- ukończona szkoła bądź kurs w zawodzie kafelkarz
- grupy 2 osobowe

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- 13, 14 pensja – tzw. urlopowe i świąteczne
- zakwaterowanie
- pełny pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem- na adres mailowy: praca@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać podany numer referencyjny: KAF-T/AT/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Kafelkarz - austriackie warunki zatrudnienia