Cukiernik - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Cukiernik - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Cukiernik

Miejsce pracy: Austria - ok. Linz

Zakres obowiązków:
- produkcja ciast, ciastek, tortów, deserów, cukierków, pieczywa cukierniczego, lodów i elementów dekoracyjnych, zgodnie z określonymi wytycznymi dotyczącymi jakości i higieny
- obsługa maszyn, urządzeń, pieców, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz ich czyszczenie

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe w zawodzie piekarz/cukiernik
- doświadczenie na danym stanowisku
- znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa
- własny środek transportu (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach austriackich
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem, (prosimy o szczegółowy opis doświadczenia zawodowego) oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe ( dyplomy, certyfikaty, referencje) na adres mailowy: praca@euro-labora.com (mile widziane CV w języku niemieckim) w temacie maila proszę wpisać nr ref: CUKIERNIK/AT/2016

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Cukiernik - austriackie warunki zatrudnienia