Cieśla szalunkowy - austriackie warunki zatrudnienia - Racibórz

Cieśla szalunkowy - austriackie warunki zatrudnienia

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) poszukuje do pracy na terenie Austrii fachowców na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Austria

Zadania:
- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie (13 i 14 pensja, urlopowe i świąteczne)
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: CS/AT/2017

Autor ogłoszenia

Euro Labora

Telefon: 324172056

ZdjęciaZdjecia - Cieśla szalunkowy - austriackie warunki zatrudnienia