KSIĘGOWY - KIEROWNIK DZIAŁU - Racibórz

KSIĘGOWY - KIEROWNIK DZIAŁU

Miasto: Ogłoszenia Racibórz, Region: Lubelskie

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.

Dla naszego Klienta, czołowego producenta rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz

Obowiązki:
Ewidencjonowanie i kontrola operacji gospodarczych i ich właściwej dokumentacji,
Sporządzanie i nadzór merytoryczny nad poprawnością wykonania deklaracji podatkowych i statystycznych,
Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych spółki,
Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
Kontrola poprawności dekretacji dokumentów księgowych,
Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych oraz innych raportów księgowych na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
Nadzorowanie podległych pracowników działu księgowości i płac,
Rozwój struktur działu poprzez wniesienie własnego doświadczenia,

Wymagania:
Wyższe wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości,
Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
Znajomość prawa bilansowego i podatkowego,
Znajomość ustawy o rachunkowości, sprawozdawczości finansowej, PDOP, PDOF, VAT, aktualnych przepisów ZUS oraz MSSF/MSR,
Znajomość przepisów związanych z WDT, WNT, exportem i importem,
Bardzo dobra znajomość MS Excel,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz doświadczenie w kierowaniu zespołem,
Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Skrupulatność, umiejętność pracy zespołowej, rzeczowość, dążenie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i realizacji założonych celów firmy,

Oferta:
Umowa o pracę,
Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie,
Samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

CV prosimy o wysłanie e-mailem. Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

cv@gdprofesja.pl

Autor ogłoszenia

GD Profesja

Telefon: 012 357 37 76