KIEROWNIK SALONU KOMÓRKOWEGO PLAY - Pyskowice

KIEROWNIK SALONU KOMÓRKOWEGO PLAY

Miasto: Ogłoszenia Pyskowice, Region: Lubelskie

Dealer telefonii komórkowej PLAY „i4-Mobile” poszukuje osób na stanowisko Kierownika Salonu Komórkowego PLAY.

Zakres obowiązków:
-realizacja planów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych
-aktywna sprzedaż produktów i usług
-przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i procedur PLAY
-planowanie i organizowanie pracy w POS
-delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
-motywowanie pracowników
-działania podnoszące wyniki sprzedażowe i jakościowe POS
-nadzór nad powierzonym mieniem

Wymagania:
-wykształcenie min.średnie
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min 1 rok)
-doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
-nastawienie na cel
-wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
-umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
-znajomość przepisów prawa pracy

Oferujemy:
-umowę o pracę
-stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
-atrakcyjne systemy motywacyjne
-ubezpieczenie grupowe
-szkolenia zawodowe

Aplikacje na: biznes.play@i4-mobile.pl z dopiskiem w temacie: „Kierownik Salonu PYSKOWICE”

Autor ogłoszenia

i4-Mobile

Telefon: 790030672

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - KIEROWNIK SALONU KOMÓRKOWEGO PLAY