Wykrawacz drobiu (INDYKI) - FRANCJA - Pszczyna

Wykrawacz drobiu (INDYKI) - FRANCJA

Miasto: Ogłoszenia Pszczyna, Region: Lubelskie

Powerjobs – agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Wykrawacz drobiu (INDYKI)
LOKALIZACJA: FRANCJA
ROZPOCZĘCIE PRACY: OD ZARAZ

OPIS STANOWISKA PRACY:
wykrawanie drobiu – indyki(trybowanie, porcjowanie, usuwanie skóry)
WYMAGANIA:
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2017
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(francuską)
wynagrodzenie około 10,5 euro/brutto/godzina
dieta około 6,5 euro/dzień
za każdy przepracowany dzień premia około 1,5 euro
szacowany zarobek przy 152 godzinach pracy około 1700 euro/netto
pomoc w znalezieniu zakwaterowania
zapewniona odzież robocza

KONTAKT:
rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Tel.: 735 993 322 lub 32 292 13 09

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926).\"