Opiekunka osób starszych z komunitkatywnym niemieckim - Piekary Śląskie

Opiekunka osób starszych z komunitkatywnym niemieckim

Miasto: Ogłoszenia Piekary Śląskie, Region: Lubelskie

Opiekunka osób starszych do NIEMIEC
z komunikatywnym j. niemieckim

Osoba zatrudniona do opieki w domu prywatnym, troszczy się w oddany i serdeczny sposób o powierzonego jej starszego człowieka, dając mu poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. W ofercie posiadamy możliwość pracy na terenie całych Niemiec.
Zakres obowiązków:
proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów);
podstawowa opieka pielęgnacyjna;
pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie;
chodzenie z pacjentem na spacery;
pielęgnacja o charakterze uaktywniającym np. gry towarzyskie, rozmowy;
dotrzymywanie towarzystwa.

Oczekiwania wobec kandydata:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;
dobry stan zdrowia;
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku.

Kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie;
umowa o pracę;
dokument E101 – jedyny dokument potwierdzający legalność pracy za granicą;
pełne ubezpieczenie w Polsce i wszystkich krajach UE;
Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ;
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (800 – 1100 Euro);
oferty dobierane zgodnie z indywidualnymi kwalifikacjami kandydatów;
elastycznie terminy wyjazdów i długości pobytu w Niemczech – zgodnie z dyspozycyjnością kandydatów;
pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia;
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydata;
elastyczne terminy i zasady wyjazdów;
stałą opiekę ze strony przedstawiciela firmy na terenie Niemiec;
stałą opiekę koordynatora 24h/dobę ;
przeszkolenie i materiały dydaktyczne wprowadzające do pracy;
kompleksowa pomoc w organizacji wyjazdu i powrotu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny pod:
praca@helper24h.pl
Tel.79 199 73 45
Tel.79 199 63 45