Brygadzista ekipy montującej rusztowania - Mysłowice

Brygadzista ekipy montującej rusztowania

Miasto: Ogłoszenia Mysłowice, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Jaworzno

Zadania:

współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Klientem
rozwiązywanie bieżących problemów
nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP
raportowanie przełożonym

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe - budowlane
znajomość zagadnień związanych z przestrzeganiem przepisów BHP przy montażu i użytkowaniu rusztowań
znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych typu LAYHER (montaż oraz demontaż)
2 lata doświadczenia w zawodzie monter rusztowań
prawo jazdy kat. B
kontrolowanie stanu technicznego rusztowań
gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (przewidywany czas trwania projektu 4 lata)
samodzielność w podejmowaniu decyzji
motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie obowiązki

Oferujemy:

konkurencyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
zdobycie doświadczenia przy realizacji ambitnego projektu
możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
zapewniamy zakwaterowanie
możliwość zatrudnienia pracowników spoza regionu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV poprzez link http://hrbc.es-candidate.com/application/form/250229/1835/

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)\".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)\".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Autor ogłoszenia

Interimax

Telefon: 123793993

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Brygadzista ekipy montującej rusztowania