Dam Pracę - Mysłowice

Dam Pracę

Miasto: Ogłoszenia Mysłowice, Region: Lubelskie

Firma z branży usług personalnych poszukuje osób elastycznych i ambitnych do pracy na stanowisku Konsultanta Personalnego
Wymagania:
· posiadanie przez kandydata zdolności przywódczych,
· ENTUZJAZM !!!
· komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
· kreatywność i otwartość na nowe wyzwania,
· samodzielność, zaangażowanie oraz wytrwałość w dążeniu do wytyczonego celu,
· umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy,
· dobra znajomość pakietu Ms Office.
Zakres obowiązków:
· rekrutacja i selekcja kandydatów,
· koordynowanie grup pracowniczych,
· prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi usługami,
· dbanie o jakość i terminowość realizacji zamówień,
· zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.
Oferujemy:
· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
· interesujące i odpowiedzialne zadania.
Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: rekrutacja_kp@prokonto.pl
W tytule maila proszę dopisać „KP Tychy”

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”