Grafik komputerowy na pełen etat - Mikołów

Grafik komputerowy na pełen etat

Miasto: Ogłoszenia Mikołów, Region: Lubelskie

Krakowska Szkoła Języków Obcych zatrudni do współpracy grafika komputerowego na pełen etat do stałej współpracy. Rodzaj zatrudnienia: umowa o dzieło. Rozpoczęcie pracy od września 2011r.
Możliwość pracy zdalnej.

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:
- projektowanie materiałów reklamowych firmy: wizytówek, ulotek, plakatów, folderów, katalogów, ofert, banerów, bilboardów, książek itp.
- przygotowanie materiałów graficznych do druku
- projektowanie elementów graficznych stron WWW

Wymagania:
- dobra znajomość programów i narzędzi graficznych
- doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych i elementów stron WWW
- wykształcenie średnie lub wyższe
- posiadanie stałego dostępu do Internetu
- w przypadku pracy zdalnej, przy kluczowych miesiącach promocji konieczność współpracy na miejscu w siedzibie firmy średnio 2,3 razy w miesiącu
- duża kreatywność, zmysł plastyczny i estetyczny
- zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
- komunikatywność i dobra organizacja pracy

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych( CV wraz z listem motywacyjnym ) oraz PORTFOLIO lub PRZYKŁADOWYMI PRACAMI, w temacie wiadomości dopisując GRAFIK, na adres grafik@cel.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
*Kolejnym etapem rekrutacyjnym będzie nadesłanie zaprojektowanego wg wytycznych firmy rysunku próbnego oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

CE Lingua Szkoła Języków Obcyc

Telefon: 12 415 79 92